Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Jesienne odcienie lakierów Rich Color od Golden Rose

Dzisiejszy wpis to typowy materiał "przeglądówka". Przed Wami 5 odcieni z serii Rich Color, które idealnie sprawdzą się w najbliższym czasie 😉


Pierwszy odcień to propozycja "klasyczna" - szarawy beż ze sporym dodatkiem shimmeru, numer 118. Pięknie prezentuje się na dłoni, odcień jest na tyle neutralny, że sprawdzi się do każdego outfitu 😉 Do pełnego krycia potrzebne są dwie warstwy, które wysychają w ekspresowym tempie.


Przygaszony, ciepły róż to odcień 141. Kolor, który z całą pewnością nie należy do najłatwiejszych w noszeniu. Znajdzie się jednak grono jego wielbicielek 🙂 Do pełnego krycia również potrzebne są dwie warstwy.


Kiedyś nie przepadałam za brązem na paznokciach, teraz.. Głowię się, dlaczego tak późno po ten odcień sięgnęłam 🤷🏻‍♀️ Numer 156 to ciepły, czekoladowy 🤤 brąz. Idealne krycie zapewnią dwie warstwy.


Z lekka przejrzała, z lekka poszarzała zieleń to odcień 151. Ciekawa propozycja dla osób lubiących nietypowe kolory, więc ideał dla mnie 😅 Podobnie jak opisane wcześniej odcienie do pełnego krycia potrzebne są dwie warstwy.


Ostatni odcień zebrał sporo komplementów. Piękna, ciemna zieleń z niebieską domieszką to kolor 131. Bardzo jesienny, kolejny w moim typie 🙂 Pełne krycie zapewnią dwie warstwy.
Paznokcie zostały pokryte dodatkowo warstwą topu Prodigy Gel

Który odcień przypadł Wam do gustu? 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty