Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Polityka prywatności

Polityka prywatności, którą właśnie czytasz, opisuje zasady postępowania z danymi osobowymi oraz informuje o wykorzystywaniu plików cookies (zapisywane domyślnie przez Twoją przeglądarkę), które usprawniają funkcjonowanie bloga About-alland-nothing. 

Pliki cookies pozwalają na gromadzenie pewnych danych statystycznych (za pośrednictwem Google Analitics) oraz ułatwiają spersonalizowanie reklam, które są wyświetlane na blogu. Pamiętaj, że w każdym momencie możesz je usunąć z poziomu ustawień swojej przeglądarki. 

Komputer, z którego korzystam, jest użytkowany wyłącznie przeze mnie, posiada aktualne i legalne oprogramowanie antywirusowe oraz jest zabezpieczony hasłem, które jest regularnie zmieniane.

Blog About-alland-nothing, znajduje się na domenie obsługiwanej przez serwis nazwa.pl, wszelkie dane gromadzone są na serwerze Google (który również tymi danymi operuje). 

W treści postów znajdziecie odnośniki do różnych stron:
- mojego kanału na YouTube (www.youtube.com/c/aboutallandnothing)
- mojego konta na Instagramie (www.instagram.com/aboutallandnothing)
- sklepów oferujących użyte w stylizacji produkty (za zarządzanie Twoimi danymi na tych stronach odpowiadają administratorzy odpowiednich stron)

Administratorem bloga jestem ja, Katarzyna Olkiewicz, zamieszkała w Gdańsku. Jedyny adres mailowy, którym  się posługuje to: kontakt.about.alland.nothing@gmail.com


Komentarze

Popularne posty