Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Zygzaki, czyli II tydzień paznokciowego projektu u Elizy + Golden Rose, Color Expert 14

Wiem, że jest mnie ostatnio trochę mniej. Mam sporo na głowie i padam jak czyżyk na koniec dnia. Dzisiaj, korzystając z ostatnich rezerw energii, chciałabym pokazać Wam moją interpretację chevronu :)Pomysłów miałam w głowie wiele, jednak nie zrealizowałam żadnego z nich - to, co widzicie na zdjęciach to spontaniczne działanie... gąbką. Mały trening przed tycanym tygodniem projektu :)


Pierwszoplanową rolę w tym zdobieniu gra lakier firmy Golden Rose z serii Color Expert (14), który pokazywałam Wam przy okazji filmiku z zakupami na YouTubie


Ten przyjemny, łososiowy róż posiada delikatne srebrne drobinki, które nadają trójwymiarowości emalii. Kryje w zasadzie po nałożeniu jednej warstwy, jednak druga oddaje głębię koloru. Na wszystkich zdjęciach widzicie efekt osiągnięty przez nałożenie dwóch warstw.


Akcentowane paznokcie pomalowałam bielą od Avonu, którą z użycia na użycie lubię coraz bardziej. 


Następnie używając specjalnej chevronowej tasiemki i gąbki wykonałam pseudo cieniowanie. Do tego celu użyłam lakieru Golden Rose oraz 3 lakierów firmy Hean (od lewej: 178, 197 i 176).


Na samym końcu zdecydowałam się nałożyć holo top El Corazon, który wyrównał nierówności i dodał tego czegoś zdobieniu :)


Cena: ok. 6 zł
Pojemność: 10 ml
Seria: Color Expert
Kolor:  14 
Krycie: do pełnego krycia potrzebne są dwie bardzo cienkie warstwy
Trwałość: 3 dni w stanie idealnym (noszę dalej ;))
Inne:  szeroki, okrągło przycięty pędzelek, dobrze kryjący, szybki czas schnięcia, bezproblemowa aplikacja, piękny kolor ze srebrnymi drobinkami

Co sądzicie o zdobieniu?

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty