Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Różowo mi, czyli 5 cukierkowych odcieni Ice Chic od Golden Rose

Nadeszła pora na kolejną porcję prezentacji lakierów tradycyjnych. Tym razem mój wybór padł na róże z serii Ice Chic od Golden Rose 💓


Odcień 26, to typowy jasny, cukierkowy roz z małą domieszką neonu. Do pełnego krycia potrzebuje 3 warstw, które bardzo szybko schną.


Nieco ciemniejszy odcień, czyli 28, jest przepiękny. Schludnie prezentuje się na dłoni, zawiera nieco więcej neonowej domieszki niż wcześniej opisywany lakier. Do emalii dorzucono srebrne drobinki, które są bardziej widoczne w buteleczce niż na paznokciu. Do pełnego krycia potrzebne są dwie warstwy.


Idealna mieszanka różu i fioletu to odcień 30. Świetnie dopełni każda jesienna stylizację, będzie odpowiedni również wiosną. Mogłabym określić go jako typowy kolor mauve ❤️ Do pełnego krycia potrzebuje dwóch warstw.


Skoro o ideałach mowa - wakacyjny must have, czyli odcień 33. Neonowa, intensywna fuksja, która rewelacyjnie kryje - dwie cienkie warstwy pokryły płytkę paznokcia w 100% .


Kolejny wakacyjny odcień to kolor 36. Mieszanka różu i czerwieni z dużym dodatkiem neonowych tonów. Pigmentacja równie dobra, jak wyżej opisywanego egzemplarza.

Paznokcie zostały pokryte dodatkowo warstwą topu żelowego Prodigy Gel. 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty