Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Pastelowy gradient z lakierami Golden Rose

Gradient lakierami tradycyjnymi wykonuję bardzo rzadko - czyszczenie skórek jest bardzo pracochłonne. Czasem jednak lubię pobawić się dłuższą chwilę i "wygąbeczkować" to i owo. Dzisiejszy gradient to bardzo delikatna, pastelowa propozycja w odcieniach beżu, różu i fioletu. Do zdobienia wykorzystałam lakiery Golden Rose.Podstawą stylizacji jest jasny beż Prodigy Gel 01, który nałożyłam na cały paznokieć. Następnie na gąbeczkę nanosiłam dodatkowe kolory. 


Patrząc od góry, zaraz za beżem, widoczna jest jasnoróżowa mgiełka. To maluszek z Ice Color 134, który już nie raz gościł na moich paznokciach i blogu. Następnym kolorem jest nieco ciemniejszy róż z fioletowymi podtonami - odcień 10 z serii Ice Chic. Najciemniejszy, nałożony tuż przy skórkach lakier to Ice Chic 56


Tuż po zakończeniu nakładania kolorów gąbeczką na powierzchni paznokcia widoczne były nierówności, a lakiery nie były tak ładnie połączone ze sobą. Wszelkie niedoskonałości zniwelowałam nakładając warstwę żelowego Top Coatu Prodigy Gel, który nie tylko złagodził przejścia kolorów, ale i nadał niezwykłego blasku stylizacji. 


Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty