Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Pantone i lakiery Ice Color od Golden Rose - 9 najmodniejszych kolorów roku 2019

Jak co roku Instytut Pantone wybrał kilka kolorów, które będą najbardziej pożądanymi odcieniami najbliższych kilku miesięcy. Trendy trendami, co sezon są inne - jak za nimi nadążyć? Jeśli mowa o lakierach do paznokci to świetnym rozwiązaniem są produkty o małych pojemnościach, np. takie jak maluszki z serii Ice Color od Golden Rose. Wybrałam dla Was 9 odcieni, które moim zdaniem są identyczne lub bardzo zbliżone do typów Pantone. Nie zabraknie oczywiście koloru roku, czyli Living Coral.Ice Color 111 w typie Living Coral to pastelowa pomarańcz złamana różem, czyli typowy koralowy kolor. Krycie tego maluszka jest bardzo dobre - na białym tipsie dwie cienkie warstwy będą wystarczające, na paznokciu naturalnym dwie umiarkowane. Czas schnięcia bardzo przyzwoity. 


Ice Color 122 to odpowiednik koloru Fiesta. Żywa, lekko jaskrawa, lekko pomarańczowa - czerwień. Pomimo "lekkiej" konsystencji dwie cienkie warstwy na białym tipsie były wystarczające do pełnego krycia. Na naturalnym paznokciu może być konieczne nałożenie dodatkowej, trzeciej warstwy.


Ice Color 126 to moim zdaniem dobry odpowiednik koloru Jester Red. Głeboka, elegancka ciemna czerwień, a w zasadzie wiśniowa czerwień. Pełne krycie zarówno na białym tipsie, jak i naturalnym paznokciu wymaga nałożenia dwóch warstw produktu. 


Princess Blue jest nieco jaśniejszym i bardziej stonowanym kolorem niż odcień 145, jednak postanowiłam pokazać go w tym zestawieniu - zawsze możemy nieco nagiąć reguły, prawda? ;) Ten piękny niebieski w typie "królewski niebieski" do pełnego krycia na naturalnym paznokciu potrzebuje trzech warstw. 


Ice Color 205 to jaśniejszy (o kilka tonów) i bardziej neonowy odpowiednik koloru Pink Peacock, czyli średniego różu z niebieskimi podtonami. Do pełnego krycia na tipsie potrzebne są dwie umiarkowanej grubości warstwy. Uwaga, produkt nie jest przeznaczony do paznokci naturalnych - informacja znajduje się na opakowaniu. 


Mój osobisty faworyt, kolor niedoceniany, czyli odcień 146 w typie Lemon Verbena. Piękny, czysty żółty kolor bez jakichkolwiek podtonów (chłodnych czy ciepłych). Do pełnego krycia naturalnych, dłuższych paznokci konieczne może być nałożenie 3 umiarkowanych warstw. Na białym podkładzie dwie cienkie są wystarczające.


Ice Color 176, czyli odcień w typie Pepper Steam, choć nieco chłodniejszy. Kolor ciekawy, który mogłabym określić jako pastelową oliwkową zieleń. Krycie bardzo dobre - dwie cienkie warstwy są wystarczające.


Pora na brązy :) Pierwszy z nich, mleczna czekolada to odcień 161. Moim zdaniem jest dobrym odpowiednikiem koloru Toffee. Do pełnego krycia potrzebne są dwie umiarkowanej grubości warstwy. 


Drugi, ciemniejszy to Ice Color 169, który określiłabym jako kolor gorzkiej czekolady. Odcień jest nieco ciemniejszy i chłodniejszy niż Brown Granite, ale równie ciekawy. Pełne krycie osiągniemy nakładając dwie warstwy lakieru.


Na zdjęciach tipsy nie zostały pokryte żadnym top coatem. Lśniące wykończenie jest cechą maluszków Ice Color ;) 

Który kolor przypadł Wam do gustu? Co sądzicie o takiej formie prezentacji kolorów?

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty