Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Lakiery holograficzne od Golden Rose na białej i czarnej bazie

Skoro pogoda nas rozpieszcza (burzliwe chwile przemilczę) warto przyjrzeć się wszelkim błyskotkom - słońce pięknie je podkreśla. Dwa lata temu pokazywałam Wam, jak wyglądają lakiery holograficzne od Golden Rose nałożone solo, dziś postanowiłam sprawdzić jak prezentują się na białym i czarnym podkładzie.


Zacznę od klasycznego srebrnego holo (odcień 01), które nałożyłam na czarną bazę (Rich Color 35 - jedna warstwa). W tym wypadku zabieg ten podkreślił kolor i sprawił, że mocny holograficzny efekt uzyskałam po jednej warstwie, choć z przyzwyczajenia nałożyłam dwie.


Drugi odcień, który nałożyłam na czerń to numer 06. Pierwsza warstwa wygląda niemal identycznie, jak w przypadku opisanego wcześniej egzemplarza. Dołożenie drugiej wydobywa niebieskie tony.


Różnice w kolorze wydają się niewielkie ze względu na mocny, holograficzny efekt, który "na żywo" prezentuje się jeszcze bardziej efektownie.


Na białą bazę (Color Rich 76) naniosłam chłodny róż, czyli odcień 03. W przypadku jasnych podkładów kolor lakieru holograficznego jest zdecydowanie bardziej zauważalny. 


Odcień 05 to mój bezapelacyjny ulubieniec. Fioletowe holo sporo zyskało dzięki białej bazie - kolor jest zdecydowanie żywszy, bardziej soczysty, a przez to zauważalny.


Poniżej możecie przekonać się jak prezentują się pozostałe odcienie na białym podkładzie. Wzorniki ułożone zostały zgodnie ze wzrastająca numeracją. Tradycyjnie, paznokcie zabezpieczyłam moim ulubionym top coatem Prodigy Gel :)


Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty