Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Kolekcja Nude Look od Golden Rose ❤ Prezentacja lakierów

Kilka dni temu firma Golden Rose wprowadziła na rynek nową kolekcję Nude Look. Wśród nowości znalazły się lakiery, które chciałabym Wam dzisiaj zaprezentować.


Zacznijmy od najjaśniejszego odcienia, czyli 01 Powder Nude. Kolor cielisty z niewielką domieszką różowych tonów. Do pełnego krycia potrzebne są dwie grubsze lub trzy cieńsze warstwy. Schnie w ekspresowym tempie.Nieco ciemniejszy odcień i zdecydowanie bardziej różowy to numer 02 - Pinky Nude. Kolor, który będzie odpowiedni dla większości karnacji. Mój osobisty ulubieniec (razem z kolejnym odcieniem)🙂 Do pełnego krycia potrzebne są dwie warstwy.Kolejny odcień to 03 Dusty Nude, czyli zdecydowanie bardziej cielista wersja poprzednika. Idealny kolor-kamuflaż, stapia się z moją skórą. Podobnie jak numer 02 do pełnego krycia potrzebuje dwóch warstw. 


Ostatni odcień w kolekcji to 04 Coral Nude. Jak sama nazwa wskazuje, możemy spodziewać się koloru z ciepłymi, koralowymi tonami, jednak nadal w obrębie "nude". Wprawnie nałożona jedna warstwa zapewni bardzo dobry poziom krycia, na zdjęciach uchwycony został efekt po nałożeniu dwóch cieńszych. 

Paznokcie pokryte zostały top coatem żelowym Prodigy Gel, który nie tylko je nabłyszczył, ale i zabezpieczył lakier oraz zwiększył jego trwałość.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Pierwszy odcień totalnie mnie urzekł! Będę na niego polować :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty