Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Gosh, Eye Xpression w kolorze Thunderstorm - czyli coś, czego już dawno u mnie nie było ;)

Pierwszy raz od dłuższego czasu na blogu pojawia się recenzja, a w zasadzie materiał nie związany z paznokciami. Jakiś czas temu otrzymałam zapytanie od Wizaż-sklep dotyczące przetestowania i zrecenzowania jednego z kosmetyków dostępnych w ich ofercie. Z racji, że z cieni do powiek korzystam sporadycznie stwierdziłam, że podjęcie takiej współpracy zmotywuje mnie do częstszego sięgania po kosmetyk. 


Po otrzymaniu paletki Gosh, Eye Xpression w odcieniu Thunderstorm dopadła mnie... alergia (wszędobylskie pyłki), więc o testach, a zwłaszcza testach trwałości nie było mowy. Po ustaniu dolegliwości przystąpiłam do malowania ;)  
W paletce znajdują się trzy cienie matowe i jeden połyskujący - rozświetlający beż, który rozciera się na powiece do delikatnych drobin. Pigmentacja pozostałych odcieni jest idealna dla osób, które lubią mieć kontrolę nad intensywnością, a jednocześnie obawiają się powstawania ciemnych, nierozcieralnych plam. Czerń to w zasadzie bardzo ciemny grafit, a pozostałe dwa odcienie zawierają odrobinę szarawych tonów. Kolory pozwalają na stworzenie spójnej całości na dzień i na wieczór. 


Trwałość produktu na powiece określiłabym jako zadowalającą - bez bazy, na tłustej powiece makijaż przez 4 - 5 godzin wygląda bardzo dobrze, natomiast na bazie pod cienie aż do zmycia. Podczas używania paletki nie wystąpiły u mnie żadne dolegliwości alergiczne, więc to kolejna zaleta produktu. 

Paletkę znajdziecie na stronie Wizaż-sklep, a konkretnie tutaj. Cena rynkowa takiego produktu to aż 60 zł, natomiast na Wizaż-sklep oferuje ją w zdecydowanie niższej cenie (ok. 30 zł). 

Edit: wpis powstał dawno temu, jednak blogger sprawia psikusy podczas planowania dalekosięznych działań i.. wpis, który dla mnie był widoczny jako opublikowany, był w rzeczywistości niewidoczny dla Was, o czym zostałam powiadomiona przez ekipę Wizaż-sklep (przepraszam za usterki techniczne!). 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty