Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Neonowe maziajki i minimalistyczne mandala zmalowana lakierami tradycyjnymi Golden Rose ❤️

Ostatnio pogoda dopisuje, dlatego warto sięgać po nieco odważniejsze kolory. Dlatego dziś postanowiłam pokazać Wam dwa zdobienia, a w zasadzie zdobienie i pół-zdobienie. Część z Was może zakończyć proces ozdabiania na samym tle, ponieważ do jego wykonania nie potrzebne są specjalne narzędzia ani zdolności! Oczywiście użyte produkty to lakiery tradycyjne Golden Rose :) 


Bazą całego manicure jest neonowy maluszek Ice Color 205, który schnie bardzo szybko i posiada satynowe wykończenie. Jeśli nie przepadacie za półmatem, polecam nałożenie top coatu - przedłuży trwałość manicure i dodatkowo go pięknie nabłyszczy. Paznokieć palca serdecznego ozdobiłam tintami, które wykonałam dzięki rozcieńczeniu neonowych lakierów Ice Color (pomarańczu 204, różu 205, żółtego 203) zwykłym zmywaczem do paznokci. By kolory były widoczne na paznokieć uprzednio nałożyłam biel Rich Color (76).


Nie byłabym sobą, gdybym nie ozdobiła takiego tła ;) Postawiłam na prostą mandalę w tonacji złoto-białej. Patrząc na zdjęcia stwierdzam, że zdobienie wyszło bardzo subtelnie i nie zdominowało kolorowego tła. Kolory, które widzicie na maziajkowej bazie to biel Rich Color (76), czerń Rich Color (35) oraz złoto Metals (102)


Zdobienie zabezpieczyłam ulubionym top coatem Prodigy Gel :)

Zapraszam na filmik krok po kroku :)Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty