Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Słoneczne zdobienie lakierami tradycyjnymi od Cosmetics Zone

 Wiem, że żółty kolor nie jest często przez Was wybieranym - oczywiście, jeśli o paznokciach mowa. Zresztą nie tylko o żółty odcień chodzi, dlatego postanowiłam odczarować niektóre "barwy". Dzisiaj proste, kolorowe zdobienie, w którym dominuje słoneczny odcień, a na dodatek w tradycyjnej wersji :) Zdobienie wykonałam produktami Cosmetics Zone :)Kolorem bazowym jest Lemon Orchard, który do pełnego krycia potrzebuje dwóch, umiejętnie nałożonych warstw. Wysycha w ekspresowym tempie, posiada lśniące wykończenie - na zdjęciach widzicie efekt po nałożeniu top coatu (nie umiem już nosić lakieru tradycyjnego "solo", top coat dodaje "objętości" manicure). 


Na paznokciach akcentowanych wprawne oko zauważy aż cztery kolory: wspomniany żółty Lemon Orchard, jeskrawy pomarańczowy Papaya Maya, biel Intense White oraz różowy fiolet Cyclamen. Proces powstawania marmurkowych maziajków uwieczniłam na filmiku (link na końcu wpisu). Tak jak wspominałam, zdobienie zabezpieczyłam Extreme Topem.


Powyższe zdobienie to sposób na delikatne stonowanie soczystych barw - podwójne stemplowanie w czarnym (Black Cat) i złotym kolorze delikatnie uspokoiło marmurek. Większość z użytych przeze mnie lakierów tradycyjnych jest w promocyjnej cenie (aż 40% taniej) w sklepie internetowym producenta - kliknięcie w nazwę produktu Was tam przekieruje. Produkty Cosmetics Zone znajdziecie również na allegro - klik


Zapraszam na filmik krok po kroku :) 


Pozdrawiam,

Kasia

Komentarze

Popularne posty