Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Keratin Nail Polish, czyli najnowsza kolekcja lakierów tradycyjnych Golden Rose - prezentacja pięciu "różowych" kolorów.

 Moja przygoda z lakierami Golden Rose zaczęła się laaata temu. Pierwszą, małą, zieloną buteleczkę Miss Selene kupiłam już jako nastolatka. Tym bardziej cieszy mnie, że w ofercie tej firmy pojawiają się nowe, ulepszone serie - taką z całą pewnością jest Keratin Nail Polish.

Pierwszy, najbardziej intensywny i wakacyjny jednocześnie róż to odcień 32. Kolor określiłabym jako idealne połączenie różu z czerwienią i odrobiną neonowych tonów. Konsystencję tego egzemplarza określiłabym jako żelkową - nie wpływa to jednak na krycie. Efekt widoczny na zdjęciach osiągnęłam nakładając dwie warstwy, które wysychają w ekspresowym tempie.
Kolejny, intensywny odcień, nieco mniej różowy, a raczej fioletowy to numer 60. Podobnie jak poprzednik do pełnego krycia potrzebuje dwóch warstw, wysycha w ekspresowym tempie i ma żelkową konsystencję.Nadal wyrazisty, zdecydowanie różowy jest odcień 31. W przypadku tego egzemplarza konsystencja jest już bardziej kremowa, a krycie fenomenalne. Na krótkich paznokciach jedna warstwa będzie wystarczająca, na dłuższych potrzebne będą dwie (chyba, że wprawnie rozłożymy kolor). Cieplejszy i bardziej stonowany róż to kolor 28. Pięknie podkreśla opaleniznę i sprawdzi się przy wielu okazjach. Do pełnego krycia potrzebne są dwie warstwy, które wysychają w ekspresowym tempie. Na koniec najbardziej uniwersalny róż - odcień 27. Zadowoli większość z Was, sprawdzi się na co dzień i od święta. Do krycia potrzebne będą na pewno dwie warstwy, które również wysychają w ekspresowym tempie. 

Tradycyjnie, manicure wykończyłam topem Prodigy Gel

Który kolor przypadł Wam do gustu najbardziej? 

Pozdrawiam, 
Kasia 

Komentarze

Popularne posty