Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Kolorowy, abstrakcyjny french z błyskiem - zdobienie lakierami tradycyjnymi Keratin Nail Polish od Golden Rose i nie tylko

 W mojej ocenie, obecnie najmodniejsze są zdobienia minimalistyczne, pastelowe, a najczęściej w odcieniach nude z delikatnym akcentem. Właśnie takie jest dzisiejsze zdobienie i gwarantuję Wam, że każda z Was jest w stanie je odtworzyć. Do manicure użyłam lakierów tradycyjnych Golden Rose.


Kolorem bazowym jest mój ulubiony, do tego typu zdobień, transparentny beż z linii Ice Chic (05). Używam go bardzo często, a w dwóch warstwach zapewnia efekt "porcelanowych" paznokci. 


Maziajki namalowałam trzema lakierami Keratin Nail Polish (65 - fiolet, 69 - błękitny, 77 - żółty), jednym Rich Color (76 - białym) oraz Extreme Glitter Shine (207 - brokatowe złoto).


Proces powstawania zdobienia uwieczniłam na filmiku, który pojawi się w poniedziałkowy poranek na moim kanale YouTube :) Na chwilę obecną mogę Wam jedynie napisać, że w wzorek jest malowany techniką "suchego pędzelka".
 

Zdobienie tradycyjnie zabezpieczyłam Top Coatem Prodigy - wierzcie mi lub nie, ale to (najprawdopodobniej) moja 15-ta buteleczka! 

Edit: zapraszam na filmik ;) 

Pozdrawiam,
Kasia


Komentarze

Popularne posty