Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Złoto-beżowy gradient lakierami tradycyjnymi Golden Rose

 Przyznać się, która z Was zdążyła przypiec skórkę? Może warto podkreślić ciężko wypracowaną opaleniznę? :) Oprócz tradycyjnych dla tej pory roku neonów, złoto ładnie kontrastuje z opaloną skórą :) Dziś właśnie takie zdobienie dla Was przygotowałam - wykorzystałam dobrze dostępne lakiery tradycyjne od Golden Rose.


Bazą zdobienia jest piękny beż z kolekcji Nude Look. Odcień 03 Dusty Nude do pełnego krycia potrzebuje dwóch warstw, szybko wysycha i nie przysparza problemów podczas aplikacji. Do wykonania gradientu wykorzystałam lakier z serii Rich Color - kolor 55 to jasne, szampańskie i drobinkowe złoto. Na paznokcie naniosłam trzy, cienkie warstwy za pomocą gąbeczki do makijażu. Na końcu zabezpieczyłam zdobienie top coatem Prodigy Gel


Chciałam sprawdzić, jak takie zdobienie będzie wyglądało w matowym wykończeniu (Matte Top Coat). Moim zdaniem to ciekawa propozycja na okres jesienny - paznokcie wydają się oszronione! Gradient ze srebrem będzie idealnym tłem do malowania śnieżynek :) 


Do zdobienia powstał filmik, na którym uwieczniłam proces powstawania zdobienia krok po kroku. Serdecznie Was na niego zapraszam - kliknięcie TUTAJ przekieruje Was bezpośrednio do YouTube :) 

Pozdrawiam,

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty