Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Smakowite paznokcie, czyli zestawienie czterech, beżowo-brązowych odcieni lakierów Golden Rose

 Jesienią chętniej sięgam po odcienie brązu i beżu. Kolory te schludnie wyglądają na dłoni i idealnie wpasowują się w panującą za oknem aurę. W dzisiejszym zdobieniu zestawiłam cztery lakiery Golden Rose, które mogłabym opisać jako... jadalne ;) 


Na paznokieć palca wskazującego nałożyłam lakier w odcieniu... białej czekolady, czyli Ice Chic 140. Należy nakładać go wprawnymi ruchami, jak każdą jasną emalię. Wysycha bardzo szybko, a do pełnego krycia potrzebne są dwie, grubsze warstwy. Kolor kawy z mlekiem posiada lakier Ice Color 107. Wprawna aplikacja zapewnia pokrycie płytki paznokcia już po jednej warstwie. Podobnie, jak w przypadku wyżej opisanego lakieru i ten egzemplarz wysycha w ekspresowym tempie :)


Kolejny "maluch" o smakowitym odcieniu to numer 161 (Ice Color) - mleczna czekolada, o rewelacyjnym kryciu i całkowicie bez kalorii ;) 


Po białej i mlecznej, pora na gorzką czekoladę, czyli odcień 164 z serii Ice Color. Jeśli aplikacja lakierów tradycyjnych nie przysparza Wam wielu problemów, to całkowite pokrycie płytki osiągniecie nakładając tylko jedną warstwę :) 

Tradycyjnie, manicure wykończyłam ultralśniącym żelowym top coatem Prodigy Gel

Pozdrawiam,
Kasia


Komentarze

Popularne posty