Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Abstrakcyjne, czerwono-białe zdobienie w świątecznym tonie z lakierami tradycyjnymi Golden Rose

 Święta tuż, tuż zatem to najwyższy czas na zdobienia tematyczne :) Wiem, że nie każda z nas lubi manicure "na bogato", dlatego dziś przygotowałam abstrakcyjną wariację na temat świątecznych paznokci :) Zmalowałam całość lakierami tradycyjnymi Golden Rose.Kolorem dominującym w zdobieniu jest piękna, żywa czerwień. Odcień 37 z serii Keratin Nail Polish posiada lekką, żelkową konsystencję, dlatego do pełnego krycia na pewno potrzebne będą dwie warstwy. Czas wysychania emalii jest naprawdę krótki :) 


Na paznokciach zaakcentowanych znajdują się trzy inne kolory. Podczas tworzenia zdobień sięgam zawsze po niezawodną biel z serii Rich Color (76). Lubię ją do tego stopnia, że właśnie zużyłam kolejną buteleczkę i będę musiała zaopatrzyć się w kolejną ;) Kolorem bazowym jest mój kolejny ulubieniec - transparentny beżo-róż z serii Ice Chic (05). Błyszczące akcenty namalowałam złotem z serii Gel Shine (39), po które sięgnęłam pierwszy, ale z całą pewnością nie ostatni, raz. 


Zdobienie zabezpieczyłam top coatem matującym, który serdecznie Wam polecam - nie wyciera się szybko (nie nabiera blasku), tworzy piękny welurowy efekt i podkreśla piękno ciemnych kolorów :)


Pozdrawiam,
Kasia


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty