Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Czerwony negative space z lakierami LU Professionali Cosmetics

O tym, że uwielbiam fiolet na paznokciach wiecie nie od dzisiaj - od niedawna przekonuję się do czerwieni. Lakierem, po który z całą pewnością będę sięgać częściej jest produkt od LU Professionali Cosmetics - tak pięknej, drobinkowej czerwieni jeszcze nie miałam :)Paznokcie nieakcentowane pomalowałam kremowym lakierem A401 - typowa czerwień, odcień "świąteczny". Produkt jest świetnie napigmentowany, nie sprawia problemów podczas utwardzania oraz aplikacji. Muszę przyznać, że lakiery LU Professionali Cosmetics przypadły mi do gustu - są naprawdę świetnej jakości. 


Zdobienie widoczne na dwóch paznokciach to połączenie negative space z czymś, co lubię. Tak - geometryczne, nieregularne wzory to mój ulubiony motyw :) W dzisiaj prezentowanym manicure postawiłam na prostotę, stąd taki, a nie inny efekt finalny. 
Wspomniana wcześniej "najpiękniejsza" czerwień to odcień A417 - mogłabym napisać o niej to samo co o A401 i dopisać "ze złotymi drobinkami". Krycie jest rewelacyjne - możecie ocenić same oglądając podlinkowany na końcu wpisu filmik :) 


Do tego zdobienia powstał krótki wideo-materiał >klik<. Będzie mi miło, jeśli zdecydujecie się go obejrzeć i ocenić :) 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty