Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Lakiery metaliczne od Golden Rose - prezentacja trzech odcieni

Lakiery metaliczne (np. te z Golden Rose) są idealne do malowania wzorów, samodzielnie prezentują się równie dobrze :) Niestety, wiele osób nie używa ich ze względu na problemy ze smużeniem. Faktycznie, aplikacja lakierów metalicznych wymaga wprawy... lub zastosowania pewnego tricku :) 


Trick, o którym wspominam wyżej wymaga użycia gąbeczki. Na ostatnią nałożoną pędzelkiem warstwę, nakładamy kolejną, cienką za pomocą gąbeczki :) Na wszystkich zdjęciach uwieczniłam efekt, który uzyskałam po zastosowaniu tej metody :)


Drobinkowe, metaliczne złoto, czyli odcień 102 z serii Metals w zasadzie nie wymaga aplikowania gąbeczką. Do pełnego krycia potrzebne są 2 warstwy, który wysychają w bardzo przyzwoitym tempie. Ze względu na wielkość drobin, zmywanie lakieru wymaga nieco więcej uwagi (lub zastosowania klipsów) - oznacza to również, że emalia jest bardziej odporna na ścieranie.


Metaliczny róż, czyli Metals 112 to produkt o gładkiej fakturze. Aplikacja gąbeczką dodała urody emalii. Do pełnego krycia wystarczająca może być już jedna warstwa (plus wyrównanie gąbeczką).W przypadku tego egzemplarza (oraz opisanego poniżej) zmywanie nie nastręcza żadnych problemów. 


Ostatni opisywany dzisiaj odcień, czyli 114 z serii Metals to jeansowy niebieski. Aplikacja gąbeczką również w tym przypadku dodaje emalii urody. Napigmentowanie oraz wykończenie lakieru jest identyczne jak odcienia 112.Każdy z nałożonych kolorów zabezpieczyłam warstwą topu żelowego Prodigy Gel.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Kolory cudne i ładnie prezentują sie na twoich paznokciach. Gdzie można kupic takie metaliki, chętnie zakupiłabym.☺

    OdpowiedzUsuń
  2. Metaliczne wykończenie ogólnie jest dość specyficzne i też nie każdy takie lubi :) Nie mniej jednak ta seria wyszła im bardzo fajnie, a pośród lakierów, które pokazujesz najbardziej podoba mi się różowy :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty