Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Po geometrii abstrakcja - nowości od Ewy Farny, czyli kolekcja Bumerang od Kabos

W miniony weekend swojej premiery doczekała się autorska kolekcja Ewy Farny. Mowa oczywiście o linii Bumerang od Kabos, która jest idealna na każdą porę roku i na każdą okazję.

W zdobieniu dominują dwa kolory - piękna śliwka (119 Deep Wine) oraz idealny odcień nude (84 Simple Perfection). Zarówno jeden, jak i drugi odcień do pełnego krycia potrzebuje dwóch warstw, nie sprawia problemów podczas aplikacji oraz utwardzania. W tym miejscu muszę Was przeprosić - zginęły mi dwa pliki dotyczące filmiku krok po kroku - tym razem tutorial rozpoczyna się od nałożonej pierwszej warstwy, którą poprawiam prezycyjnym pędzelkiem. 


Na jaśniejszej bazie pojawiło się kilka zakrzywionych linii namalowanych zarówno lakierożelami z kolekcji Bumerang (Deep Wine, Pigeon), jak i paint żelami (biały, czarny, złoty). Manicure zabezpieczyłam bazotopem Infini (Base&Top).


Tradycyjnie, zapraszam na (nieco wybrakowany) filmik krok po kroku >klik<. Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujecie się zasubskrybować mój kanał >klik<.

Pozdrawiam,
Kasia 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty