Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Półtransparentny lakier i minimalizm z błyskiem z lakierami Golden Rose

Wiem, że zdecydowana większość z Was lubi zdobienia proste, do wykonania których nie potrzeba wielu dodatkowych narzędzi. Moja dzisiejsza propozycja, to połączenie odcienia nude z bielą, czernią i oczywiście złotem. Tak, nie mogłam się powstrzymać i znów sięgnęłam po odrobinę błysku. Dodatkowo, do wykonania tego zdobienia będziecie potrzebować jednego pędzelka i patyczka do manicure (ewentualnie ołówka lub wykałaczki).


Bazą zdobienia jest odcień 05 z serii Ice Chic. Lakier jest doskonały do french manicure lub zdobień "transparentnych". Na paznokciach widzicie dwie warstwy mlecznej emalii, która szybko wysycha i wygląda bardzo schludnie.


Na tej bazie postanowiłam zmalować minimalistyczne zdobienie. Najpierw wykonałam białe "paćki" niemal suchym pędzelkiem białego lakieru (Rich Color 76), a następnie dodałam kilka czarnych (Rich Color 35) i złotych (Metals 102) detali. 


Całość zabezpieczyłam top coatem Prodigy Gel. Zapraszam Was również na krótki filmik ze zdobieniem krok po kroku - wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz :) Zachęcam Was również do zasubskrybowania mojego kanału :) 


Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty