Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Różowy, ukośny gradient z lakierami Golden Rose ❤️

Przeglądając fora internetowe natrafiłam na post dotyczący najczęstszych problemów ze zdobieniem paznokci. Wiele osób skarży się na brzydkie, niejednolite przejście kolorystyczne w gradientach. Nie tylko gładkie przejście odcieni wygląda ciekawie - dzisiaj chciałabym pokazać Wam, że "niedbały" gradient też jest fajny 😉


Najchętniej wybieranym kolorem jest bez dwóch zdań róż, dlatego też postawiłam na gradient w takiej tonacji. Wiem również, że mniejsze pojemności lakierów są bardziej praktyczne - użyte lakiery pochodzą z mini serii od Golden Rose, czyli Ice Color.


Na nieakcentowanych paznokciach nałożyłam dwie warstwy ciepłego fioletu (130), który jest jednocześnie najciemniejszym kolorem w gradiencie. Pozostałe dwa odcienie, czyli 133 i 139 to typowe różowe odcienie - jaśniejszy i ciemniejszy.


Zdobienie zabezpieczyłam top coatem Prodigy Gel, a proces powstawania zdobienia uwieczniłam na krótkim filmiku - wystarczy kliknąć w poniższy klip 🙂


Pozdrawiam, 
Kasia 

Komentarze

  1. bardzo mi się podoba ;) zawsze nosiłam gradient pod stemple albo jakieś inne zdobienie, nie spodziewałam się, że solo może tak fajnie wyglądać! ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty