Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Pięć brokatowych topperów od Golden Rose, czyli nowości z serii Glitter Shine

Po ostatnim wpisie z kremowymi odcieniami z serii Gel Shine pora na prezentację brokatowych egzemplarzy Glitter Shine 🙂 Pierwsza piątka prezentuje się następująco 😉


Na czerni Gel Shine (74) jako pierwszy nałożyłam topper z opalizującym brokatem i kawałkami folii celofanowej, czyli numer 203. Baza jest transparentna, dobrze naszpikowana drobinkami - na zdjęciu widzicie efekt osiągnięty po nałożeniu jednej warstwy.


Typowo świąteczny topper to numer 210, który zaaplikowałam na czerń 74 (jedna warstwa) oraz czerwień 60 (dwie warstwy). Drobiny równo rozkładają się na paznokciu, a dodatkowo są holograficzne.


Na pięknym, pastelowym różu 14 skrzy topper numer 209. Podobnie jak powyższy egzemplarz, i ten posiada holograficzne drobiny, które równo się rozkładają na paznokciu. Wykonanie brokatowego gradientu jest niezwykle łatwe - pędzelek, w który zaopatrzony jest lakier ułatwia zadanie.


Tradycyjny brokatowy topper to numer 206. Rdzawe złote drobinki nałożyłam jedną warstwą na mleczny Gel Shine 02. Brokat rozkłada się równomiernie na płytce. 


Klasyczne złote drobiny o różnych rozmiarach znajdują się w topperze 207. Jego jedną warstwę nałożyłam na beż 07

Brokatowe toppery należy zabezpieczyć top coatem w celu wyrównania i nadania drobinom odpowiedniego blasku.

Pozdrawiam, 
Kasia 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty