Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Pięć czerwieni z najnowszej serii Gel Shine od Golden Rose Polska ❤️

Lakieromaniaczki zapewne już wiedzą, że firma Golden Rose Polska wprowadziła do swojej oferty nową serię, a nawet dwie, lakierów tradycyjnych. Wyróżniono dwie linie - Gel Shine oraz Gel Glitter. Dzisiaj kilka słów o pierwszej, a niebawem o drugiej, która całkowicie skradła moje srocze serducho 😍


Pierwszy odcień, czyli numer 58, to bardzo wyrazista, jaskrawa czerwień. Będzie idealnie komponować się z lekko opaloną skórą.


Przygaszona czerwień z pomarańczową domieszką to kolor 60. Określiłabym ją jako  czerwień w stylu retro.


Metaliczne bordo to odcień 62. Elegancki, trochę retro. Z całą pewnością znajdzie rzeszę fanek 🙂


Kolor na pograniczu czerwieni i brązu, to numer 66. Idealny na jesienną porę, świetnie wygląda na stopach. Odcień nieco inny, dlatego bardzo mi się podoba 😍


Na koniec wisienka na torcie, czyli odcień 70. Określiłabym go jako brąz z czerwonymi tonami i złotym pyłem. Piękny, niezwykle elegancki i nietuzinkowy.

Jeśli zapytacie mnie o ogólne wrażenia, odpowiem, że są bardzo dobre. Pomimo żelowej konsystencji, która sugerowałaby problemy z pigmentacją, emalie kryją rewelacyjnie. W przypadku krótkiej płytki paznokcia jedna warstwa może okazać się wystarczająca - mowa oczywiście o powyższych odcieniach. Czas wysychania jest bardzo krótki, produkt wysycha w przypadku odcieni kremowych na lekką satynę. Zastosowanie top coatu jest konieczne dla przedłużenia trwałości koloru oraz maksymalnego blasku imitującego manicure żelowy.
Powyższe odcienie szczerze polecam, nie sprawiły mi żadnego problemu podczas aplikacji, co więcej - mam ochotę wypróbować kilka kolejnych odcieni!

Czujecie się skuszone?

Pozdrawiam, 
Kasia 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty