Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

NOTD: Delia No.1 kolor nr 50 + próba zdobienia

W ostatnim miesiącu na moich paznokciach częściej niż kiedykolwiek gościły wszelkie odcienie różu, a nawet czerwieni. Najchętniej jednak sięgałam po lakier łączący te dwie barwy ;)

Bohaterem dzisiejszego wpisu jest lakier firmy Delia. Posiadam kilka emalii z serii "No.1", jednak żadna z zaprezentowanych wcześniej (klik, klik, no i klik ;) ) nie skradła mojego serca tak, jak '50'. 

W klasycznej, dla tej serii, buteleczce mieści się 5 ml lakieru o kolorze trudnym do określenia. Z jednej strony jest to intensywna fuksja przełamana czerwienią, z drugiej zaś, to neonowa czerwień przełamana różem. Tak czy siak, kolor jest piękny i przykuwa spojrzenia, a oznaczony został numerem 50. 


Lakier kryje już przy pierwszej, nieco grubszej warstwie. Posiada lśniące wykończenie, jednak nie tak lśniące jak na zdjęciu. Mam nałożony top coat, ponieważ moje paznokcie aktualnie starają się mnie opuścić i jedynie ta dodatkowa warstwa jest w stanie ten fakt zakamuflować. Powracając do emalii i jej trwałości mogę napisać, że manicure wygląda idealnie przez pierwsze 2 dni, przez kolejne 2 wygląda w miarę dobrze (pojawiają się przetarcia i drobne odpryski), a 5-ego nie da się już na niego patrzeć :P

Tyle pisania, czas na konkrety ;)


Na poniższych zdjęciach moje wypociny, a w zasadzie 'wypocin'...Podsumowanie
Cena: mniej niż 5 zł
Pojemność: 5 ml
Kolor: 50
Krycie: jedna, nieco grubsza warstwa kryje w 100 %
Trwałość: 2 do 4 dni
Inne: lśniące wykończenie

I jak, podoba się Wam kolor? :)

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty