Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

IV tydzień projektu u Terii - gradient

Po szaleństwach z zielonym kolorem, w IV tygodniu projektu u Terii postawiłam na barwy spokojniejsze i stonowane. Mój wybór padł na róż ;)


Zdobienie, które widzicie na powyższym zdjęciu powstało spontanicznie - nie miałam z góry ustalonego pomysłu, jedynie lakiery były wybrane wcześniej. 


Do zdobienia wykorzystałam 4 emalie:
- Manhattan, Lotus Effect 40N
- Golden Rose, Color Expert 08 (jaśniejszy róż)
- Golden Rose, Color Expert 102
- Essence, Color & Go, 43 Where is the party? 


Wykonanie zdobienia jest banalnie proste - na trzech paznokciach wykonuję gradient gąbeczką, na pozostałych dwóch odbijam wzór z blaszki (JQ 31).


Powyższy lakier to mój najnowszy nabytek - kupiłam go 2 tygodnie temu w Rossmannie za zawrotne 3,49 zł! Żałuję, że nie pokusiłam się na więcej tych emalii (2), bo jakość jest genialna :) Lakiery z Golden Rose mam już od jakiegoś czasu, jednak użyłam je pierwszy raz dopiero teraz. Lakier o numerze 08 jest przecudny - będę po niego częściej sięgać :)


Gagatek z Essence przywiozłam tydzień temu z domu. Mama postanowiła zrobić porządki w lakierach - tym sposobem przygarnęłam ponad 10 lakierów. Wśród nich znalazła się ta benzynka. W swoich zbiorach mam 3 lakiery tego typu - mam zamiar porównać je w jednym z najbliższych postów :) 

Co sądzicie o takim połączeniu?

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty