Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Akwarelowe zdobienie z lakierami MAGA

Od jakiegoś czasu planowałam wykorzystać farbki akwarelowe w zdobieniu. Na początku wykonałam próbne zdobienie (na wzorniku), a następnie stworzyłam to, co możecie zauważyć poniżej :)

Bazą zdobienia są lakiery MAGA. Jeśli czytałyście o nich same pozytywne opinie, to przeczytałyście prawdę. Jestem pozytywnie zaskoczona jakością produktu, polskiego produktu! :)


Kolory dominujące to fiolet 10L, pochodzący z najnowszej letniej kolekcji oraz biel 22 z linii klasycznej. Pierwszy z nich potrzebował dwóch cienkich warstw do pełnego krycia, a drugi - jednej! Jeśli nie chcecie uwierzyć mi na słowo, zerknijcie w podlinkowany na końcu wpisu film :)


Na paznokciach akcentowanych oprócz bieli znajduje się drobinkowy lakier (21) z kolekcji klasycznej. Dzięki jego obecności zdobienie nabrało trójwymiarowości.


Drobiny skrzą się w świetle dziennym i sztucznym, a ich kolor jest trudny do jednoznacznego określenia - brokat opalizujący. 


Cały proces tworzenia zdobienia uwieczniłam na filmie (klik), w którym krok po kroku pokazuję co i w jakiej kolejności nakładać, jak rozmywać farbkę akwarelową. Znajdziecie tam również linki do wszystkich użytych produktów (m.in. świetnej bazy pod zdobienie). Dodatkowo, zmieniłam formę filmiku i będę Wam bardzo wdzięczna za każdą opinię i sugestię :) 
Co sądzicie o takim połączeniu? Używałyście farbek akwarelowych do zdobienia paznokci? 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

 1. Rewelacyjny efekt! :) Lakiery Maga znam i też jestem bardzo zadowolona z ich jakości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie wyszło, jak skrzydło motyla. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł na to zdobienie! Strasznie mi się podoba!;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne i wyjątkowe zdobienie. :)
  Bardzo podoba mi się ten lakier z drobinkami.
  Farbki lubię i korzystam z nich czasem.
  ~Wer

  OdpowiedzUsuń
 5. Akcentowe paznokcie są prześliczne!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty