Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Dinożarł na Dzień Dziecka, czyli zdobienie z przymrużeniem oka

Z okazji Dnia Dziecka przygotowałam nietypowe dla mnie, bardzo niepoważne zdobienie :) Na moich paznokciach gości dinozaur (dinożarł).

Lakiery wykorzystane w tym zdobieniu to hybrydy Bluesky: DC 54, DC105, DC115 oraz 80501. Rozpisywałam się nad nimi już nie raz i nie dwa, dlatego skupię się dzisiaj na skorupkowych paznokciach i stemplowych nalepkach.


Na paznokciu palca wskazującego i małego oraz kciuka znalazło się zdobienie imitujące skorupkę jaja dinozaura. Na jasnożółtą bazę (DC115) nałożyłam sondą kropki w kolorze białym, miętowym i jaskrawozielonym. 


Na pozostałych wylądowała biel, która miała podbić kolory żyjątek. Dinozaur i prehistoryczna roślina pochodzą z płytki Born Pretty Store BP- 125 (kod zniżkowy KTB10). Nalepki wykonałam na przeźroczystych stemplach, wypełniałam wzory tradycyjnymi lakierami (Hean. Golden Rose i Essence). Po utwardzeniu bieli, zmyłam cleanerem warstwę dyspersyjną i nałożyłam klej do folii transferowej. Odczekałam chwilę, a następnie przeniosłam wzory ze stempla na paznokcie. Całość zabezpieczyłam dwiema warstwami top coatu. 


Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty