Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Różowy marmurek - hybrydy Shine Star

Na stronie pojawia się kolejne, marmurkowe zdobienie. Poprzednie wersje (klik, klik, klik) wykonane zostały tradycyjnymi lakierami. Dzisiejsza propozycja to manicure wykonany hybrydami Shine Star :)

Jakiś czas temu utrzymałam od firmy Shine Star zestaw startowy składający się z bazy, top coatu oraz trzech kolorów. W zdobieniu wykorzystałam dwa z nich: 19 - wiśnię z drobinkami oraz 20 - cukierkowy róż. O trzecim, kocim oku (218) wspomnę z całą pewnością niedługo :)


Róż do pełnego krycia potrzebuje trzech warstw. Jedna będzie idealna do frencha lub zdobień negative space  :) Wiśnia, którą wykonałam marmurkowe pęknięcia kryje po dwóch warstwach. 


Zdobienie jest banalnie proste do wykonania i wystarczą do niego dwa kolory - jaśniejszy, bazowy oraz ciemniejszy do pęknięć. Ja zdecydowałam się na trzeci odcień (złoto Saviland), jednak jest to krok opcjonalny, ramka wokół paznokcia również. Ostatnio polubiłam takie wykończenie zdobienia :) 


Hybrydy Shine Star nie sprawiają problemu podczas utwardzania, pozostają tam, gdzie zostały nałożone. Producent zapewnia, że formuła jest nieuczulająca :) Buteleczki mieszczą 10 ml produktu, który w cenie regularnej kosztuje 25,99 zł (sklep internetowy). 


Proces powstawania zdobienia oraz test aplikacji produktów Shine Star znajdziecie w filmiku na moim kanale YouTube (guzik subskrypcji znajduje się na górze strony ;) ), a konkretnie tu (klik)

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty