Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

[Video] GlamLac - hybrydowy DIP System

Zapewne nie jedna z Was słyszała o systemach DIP, czyli takich, w których "kolor" jest proszkiem. Jedną z popularniejszych marek jest niewątpliwie Kiara Sky, która oferuje system akrylowy. Dzisiaj chciałabym napisać Wam kilka słów (i zaprosić na krótki filmik instruktażowy) na temat podobnego systemu firmy GlamLac - podobny, bo idea jest ta sama, inny ze względu na skład i nieco zmodyfikowaną aplikację :) 

W przeciwieństwie do popularnych akrylowych systemach, produkt GlamLac bazuje na właściwościach lakierów hybrydowych. W skład zestawu wchodzą utwardzalne w świetle lampy UV lub LED baza i top, barwny proszek oraz preparat odtłuszczający płytkę. Aplikację pominę w dzisiejszym wpisie - cały proces uwieczniłam na filmiku (link znajduje się na dole notki).


Swoją szczegółową opinię na temat tej nowości przedstawię za jakiś czas - od niedzieli moja "niefotogeniczna" dłoń testuje system, a oprócz aplikacji chciałabym napisać Wam o spostrzeżeniach związanych z trwałością, funkcjonalnością czy "demontażem" manicure ;)

Link do filmiku: https://youtu.be/x1LhzGpxNRE

Produkty GlamLac oraz Sophin na terenie Polski dystrybuuje firma CosmeticsNail Art (klik).

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Jeszcze nigdy nie używałam podobnej metody do ozdabiania paznokci ;-) Ciekawa jestem jak się sprawdzi i czy będzie to trwałe ;-) Czekam zatem na następny post z Twoją opinią ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sama nie używała nigdy takiego systemu, ale nie raz słyszałam o podobnych :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ostatnio bardzo popularna jest ta metoda. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty