Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Gradient w różowych odcieniach z lakierami Golden Rose

Ostatnio zaprezentowany gradient tradycyjnymi lakierami od razu przyozdobiłam. Tym razem postanowiłam wykonać zdjęcia chwilę przed dodaniem wzorków (o nich wkrótce). 


Bazą gradientu jest jasny róż z fioletową domieszką. Odcień 10 z serii Ice Chic od Golden Rose już kiedyś pokazywałam na stronie - zdania o nim nie zmieniłam. Aplikacja nie nastręcza żadnych problemów, a sama emalia w dwóch warstwach zapewnia pełne krycie.


Gradient wykonałam jeszcze dwoma odcieniami z serii Ice Chic - ciemniejszym, lekko wrzosowym różem 30 oraz przybrudzonym fioletem 12. Chciałam, by kolory dobrze się ze sobą połączyły, dlatego naniosłam dwie warstwy gąbeczką :) 


Często pytacie mnie, jakim topem zabezpieczam zdobienie - odpowiedź jest prosta. Moim zdecydowanym ulubieńcem jest top żelowy Prodigy Gel, który nie tylko ładnie nabłyszcza manicure, ale i przedłuża jego trwałość oraz skraca czas wysychania. 
Tradycyjnie, paznokcie zabezpieczyłam wygładzającą bazą Smoothing Base


Do gradientu nakręciłam krótki filmik, który niedługo opublikuję na moim kanale YouTube. Już teraz Was tam zapraszam >klik<, a wpis w odpowiednim momencie uzupełnię o odpowiedni link :)

Zapraszam na filmik >klik<. Pierwsza część dotyczy widocznego na powyższych zdjęciach gradientu, natomiast druga prostego, kwiatowego wzorku :) 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty