Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Kawowa abstrakcja, czyli "mokre" wzory lakierami Golden Rose

Która z Was lubi zdobić paznokcie techniką water marble? Pewnie niewiele z Was, a szkoda - metoda jest dość pracochłonna, jednak za każdym razem daje inne rezultaty i... dlatego bardzo ją lubię :) 


Kolorem bazowym w zdobieniu jest piękny, cielisty beż z szarą domieszką. Teraz, gdy moje dłonie są muśnięte słońcem, odcień 15 z serii Ice Chic prezentuje się niezwykle schludnie, a w dodatku jest niemal niezauważalny. Sprawdzi się świetnie w sytuacjach, gdy nie można szaleć z kolorowymi paznokciami.


Do pełnego krycia potrzebne są dwie warstwy, które wysychają ekspresowo. Produkt posiada błyszczące wykończenie, jednak do zdjęć pokryłam paznokcie dodatkowo warstwą żelowego top coatu Prodigy Gel.


Dwa paznokcie postanowiłam przyozdobić. W tym celu sięgnęłam po kubek z wodą (temp. pokojowa) i kilka lakierów, które możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu.


- ciepła szarość Ice Color 173
- przybrudzony, jasny fiolet Ice Chic 12
- czekoladowy brąz Ice Color 169
- ciemny beż z różową domieszką Ice Chic 19
- metaliczne brązowe złoto Ice Chic 63
- czekoladowy brąz ze złotymi drobinami  Ice Color 168 (cuuuudeńko)


Water marble jest nieobliczalne, co można wywnioskować po efekcie finalnym - na paznokciu palca serdecznego wzór ma raczej obłe kształty, z kolei na paznokciu palca serdecznego jest bardzo rozmyty z ostrymi krawędziami. Wszystko zależy od użytych lakierów - te z drobinkami lubią bardziej się "rozpraszać" na wodzie, kremowe nie. 


Na dwóch nieozdobionych paznokciach dodałam kropki (Ice Chic 63), a następnie całość pokryłam topem żelowym Prodigy Gel.


Tradycyjnie, zapraszam na krótki filmik, w którym pokazuję od podstaw, jak wykonać to zdobienie >klik<. Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujecie się go obejrzeć i zostaniecie ze mną na dłużej >klik<.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty