Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Stemplowanie paint żelem i pyłkami - zielone zdobienie z LU Professionali Cosmetics

Na rynku pojawiło się sporo nowości do stemplowania "hybrydowego", pytanie czy potrzebnie? W dzisiejszym materiale chciałabym odpowiedzieć Wam na to pytanie :) 


Kolorem dominującym w zdobieniu jest lekko zgaszona pistacja od LU Professionali Cosmetics. Odcień A 273 nie sprawia problemów podczas aplikacji oraz utwardzania, a pędzelek jest wręcz idealnie dobrany do konsystencji produktu.


Na dwóch paznokciach umieściłam stemplowe zdobienie. Pod nim znajduje się mieszanka w stylu "zapp" trzech kolorów od LU Professionali (seria A: 273, 279, 281). Połączyłam je ze sobą na mokro - efekt nie jest mocno zauważalny, jednak rozjaśnił paznokieć na tyle, że pokryte płatkami wzory wybijają się na pierwszy plan.


Wzór, który wystemplowałam najzwyklejszym czarnym paint żelem, pochodzi z płytki Born Pretty Store (L047). Kameleonowe płatki "no name" kupiłam na aliexpress.
Manicure zabezpieczyłam topem no wipe Now Finish, na który możecie również aplikować pyłki oraz płatki :) 


Do zdobienia powstał krótki filmik krok po kroku >klik<. Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujesz się go obejrzeć i zostaniesz ze mną na dużej >klik<.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty