Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Jesień według Pantone, czyli 3 lakiery Golden Rose w pomarańczowo-czerwonej tonacji

Choć lato w pełni, nie można zapominać o zbliżającej się (oby powoli) jesieni. Instytut Pantone wytypował 10 kolorów, które będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie. Pod lupę wzięłam trzy z nich - propozycje lakierów im odpowiadających znalazłam w ofercie Golden Rose


Pierwszy odcień, czyli Russet Orange to typowy, lekko przygaszony pomarańcz. Jego dość dobrym, lakierowym odpowiednikiem jest odcień 110 z linii Ice Color


Pełne krycie zapewnią 2 umiarkowanej grubości warstwy, które wysychają w dobrym tempie. Pędzelek ładnie rozkłada się przy skórkach, co znacząco ułatwia malowanie. 


Nie często sięgam po takie kolory, jednak ten konkretny odcień mnie do siebie przekonał - bardzo ładnie prezentuje się na opalonej dłoni. 


Drugi kolor, czyli Valiant Poppy to intensywna, lekko "przypalona" czerwień. Lakier, który zaraz zaprezentuję, to moja interpretacja tematu ;) Odcień 116 z Ice Chic to kolor pośredni pomiędzy pomarańczem a przypaloną czerwienią. 


Do pełnego krycia potrzebne są dwie umiarkowanej grubości warstwy, które również szybko wysychają.


Pędzelek, podobnie jak w opisywanym wcześniej egzemplarzu, ładnie rozkłada się przy skórkach. 


Przyznaję, że lubię nieoczywiste odcienie na paznokciach, a ten z całą pewnością do takich można zaliczyć. Dłoń prezentuje się niezwykle schludnie i elegancko. 


Ostatni kolor, czyli Red Pear to ciemna, głeboka czerwień - również z domieszką "przypalenia" 😅 Jako nieco jaśniejszy odpowiednik tego odcienia wybrałam lakier Prodigy Gel 19.


Produkt posiada lekko żelkową konsystencję, nie wpływa to jednak na krycie - do pełnego potrzebne są dwie warstwy. 


Pędzelek jest nieco węższy i nie rozkłada się już tak ładnie przy skórkach, dlatego warto poświęcić aplikacji nieco więcej uwagi ;) Ten drobny mankament nie wpływa jednak na ocenę produktu - lakiery z serii Prodigy bardzo lubię. 


Nad samym kolorem rozwodzić się nie będę - to czerwień, którą każda z nas mniej lub bardziej lubi ;) 

P.S. Każdy lakier został zabezpieczony topem żelowym z serii Prodigy Gel.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Kolory bardzo ciekawe, myślę, że pośród propozycji Pantone na jesień każda z Nas znajdzie coś dla siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Odcienie pomarańczowe to nie moje kolory ale czerwień jak najbardziej :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty