Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Zdobienie a'la różowy kwarc z przepiękną Georgette od Kabos

Zdobienie imitujące różowy kwarc chciałam stworzyć już jakiś czas temu. Po kilku próbach i różnych kombinacjach produktowych udało mi się stworzyć efekt, który przypadł mi do gustu :) Głównym i najważniejszym elementem stylizacji jest półtransparentny kolor bazowy z odrobiną połyskujących drobinek.


W moim przypadku tym kolorem jest piękna Georgette z serii Gelike od Kabos. Hybryda została stworzona z myślą o frenchu, sprawdzi się również do BB oraz zdobienia a'la kwarc. Jak przystało na produkt do manicure francuskiego, Georgette posiada półtransparentne krycie. Dodatkowo, w lakierze znajdują się małe drobinki/ pył, które pięknie rozświetlają całe zdobienie.


Ze względu na mały kontrast pomiędzy kolorami użytymi w stylizacji, zdjęcia są nieco inne niż zwykle - wszystko po to, by jak najlepiej oddać urodę zdobienia. 
Białe cienie imitujące warstwy to połączenie top Gelike z odrobiną białego paint żelu. Całość malowałam techniką "mokre na mokre". 


Tradycyjnie, do zdobienia powstał krótki filmik krok po kroku >klik<. Będzie mi miło, jeśli go obejrzycie i zasubskrybujecie mój kanał >klik<.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty