Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Pastelowa abstrakcja z lakierami ChiodoPRO

Chcę pokazywać Wam różne produkty w akcji, dlatego dzisiaj wykonałam stylizację opierającą się na produktach marki ChiodoPRO. Abstrakcyjny wzór dopełnił całości :) 


Kolorem dominującym w zdobieniu jest piękny błękit z kolekcji Sun&Sea - odcień 769 Blue Ocean Cooler. Do pełnego krycia potrzebne są dwie, raczej cienkie warstwy. Lakier ma gęstą konsystencję, nie migruje podczas aplikacji i nie sprawia problemów podczas utwardzania.


Na dwóch akcentowanych paznokciach znajdują się trzy kolory tworzące a'la gradient. Oprócz wspomnianego błękitu, użyłam: beżu z domieszką różu z kolekcji Luxury French - 804 Pastel Orchid oraz pastelowego różu z kolekcji Summer Madness - 847 Light Pink.


Muszę przyznać, że krycie jasnych odcieni jest bardzo dobre, a lakiery ładnie łączą się ze sobą. 


Na tak przygotowaną kolorową bazę naniosłam odrobinę opalizującego brokatu, a następnie namalowałam białym paint żelem nieregularny wzór. Na samym końcu zdecydowałam się na dodanie kilku srebrnych kropek. Stylizację zabezpieczyłam topem ChiodoPRO.


Tradycyjnie, do zdobienia powstał krótki filmik krok po kroku >klik<. Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujecie się na zasubskrybowanie mojego kanału >klik<.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty