Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Gnijąca panna młoda i lakierożele Charbonne, czyli zdobienie na Halloween

Zdobień halloweenowych nie powstało w tym roku wiele. Przyznaję się bez bicia - cierpię na permanentny brak czasu. Dzisiejsza stylizacja to coś, co już od jakiegoś czasu chciałam zmalować - Emily z filmu Tima Burtona "Gnijąca panna młoda".


Bodźcem do zmalowania Emily była praca Sarah z Get Buffed Nails - idealna w każdym calu. Moja stylizacja jest nieco inna, jednak postać od niej odmalowałam (oczywiście nie tak perfekcyjnie).

Kolorem dominującym w zdobieniu jest czerń (Charbonne 23) i kobalt (Charbonne 152). Odcień 152 do pełnego krycia potrzebuje dwóch cienkich warstw, nie sprawia przy tym problemów podczas aplikacji oraz utwardzania. Tłem pod postać jest biel (Charbonne 16). 


Mieszanka odcieni kilku odcieni (bieli [16], czerni [23], kobaltu [152], niebieskiej szarości [41] oraz śliwki [148]) sprawiła, że Emily nabrała wyrazu i kolorów. Podobną kombinację kolorystyczną zastosowałam na pozostałych paznokciach. Postać obrysowałam czarnym paint żelem, a całe zdobienie zabezpieczyłam topem matującym (Top Matt), z którym ze stylizacji na stylizację lubię się coraz bardziej :) 


Tradycyjnie, zapraszam Was na krótki filmik krok po kroku >klik<. Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujecie się zasubskrybować mój kanał >klik<. 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty