Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Kolorowa jesień, czyli cieniowanie i przeplatające się linie z lakierami hybrydowymi Cosmetics Zone + kod zniżkowy

Jesień wcale nie musi być ponura - w kilku kolekcjach jesiennych znajdziecie nasycone i żywe odcienie. Jedną z nich z całą pewnością jest ta od Cosmetics Zone - w dzisiejszym zdobieniu zestawiłam trzy przepiękne kolory 💓Kolorem dominującym w zdobieniu jest fiolet Blueberry Romance (313), który bez wahania określiłabym jako fiolet a'la Milka :) Do pełnego krycia potrzebne są dwie warstwy, produkt nie sprawia problemów podczas aplikacji oraz utwardzania. 


Towarzyszą mu dwa, równie piękne odcienie: pomarańczowy róż Girl Power (315) oraz malinowy róż DangeRose Woman (312). Podobnie jak opisany wyżej odcień i te kryją po dwóch warstwach i nie sprawiają problemów podczas aplikacji i utwardzania. 
Na cieniowanym tle pojawiły się delikatne, przeplatające się linie. Namalowałam je farbkami żelowymi Paint Me! - czarną Totally Black i białą All White. Zdobienie zabezpieczyłam topem no wipe.


Tradycyjnie, zapraszam na krótki filmik krok po kroku >klik<. Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujecie się zasubskrybować mój kanał >klik<. 

Jeśli jesteście zainteresowane produktami od Cosmetics Zone skorzystajcie ze zniżki:  -15% na hasło aboutall15 ;) 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Jak zwykle zachwycasz mnie paznokciami a o kolorach już nie wspomnę :) po protu cudo :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty