Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Bluesky DC 50 w 'tycanym' zdobieniu

Patrząc na moje starsze zdobienia w oko wpadło mi to, które wykonałam na potrzeby lakierowego projektu u Elizy - tematem przewodnim był saran wrap. Postanowiłam przenieść tą technikę ze zwykłych lakierów na hybrydy, z którymi niedawno zaczęłam przygodę.

Po ostatniej, stosowanej propozycji z pięknisiem od China Glaze (klik), postanowiłam sięgnąć po bardziej wyraziste kolory. Wybór padł również na róż, jednak bardziej rzucający się w oczy ;) Mowa oczywiście o neonie DC50 firmy Bluesky.


Zestawiłam go z bielą 80501 (Bluesky) i odrobiną FairyGlo 3074. Paznokcie akcentowane są bardzo proste do wykonania, a pseudogeometryczny wzór wykonacie nawet trzęsącą się ręką (moja taka była :P).


Paznokcie maluję najpierw bielą, którą utwardzam. Następnie nanoszę gąbeczką ciapki neonowym różem (DC50) oraz fuksją z drobinkami (FairyGlow). Utwardzam. Na paznokciu palca środkowego maluję witraż fuksją, następnie utwardzam i nanoszę warstwę top coatu. 


Zdobienie bardzo szybkie do wykonania (ok. 30 minut). Jedyne, co mogłabym poprawić, to linie na paznokciu palca środkowego. Mam nadzieję, że wkrótce ręka nabierze wprawy ;)


Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty