Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Blue Linen i kwiatowe zdobienie

Polubiłam pastele, naprawdę. Fajnie podkreślają opaleniznę, schludnie wyglądają na dłoni. Dzisiejsze zdobienie to kolejna propozycja manicure długotrwałego - niemal wszystkie użyte produkty pochodzą z linii Extreme firmy Mollon Pro.Jeśli śledzicie bloga dłużej wiecie, że polubiłam się z tą serią lakierów. Na moich paznokciach, w stanie idealnym, manicure utrzymał się przez 7 dni, a każdy z nakładanych etapów bardzo szybko wysycha.


Kolorem dominującym w tym zdobieniu jest przepiękny, pastelowy błękit Blue Linen - ostatni z trzech otrzymanych od firmy lakier. Ostatni, ale równie urodziwy :)


Tradycyjnie. dwa paznokcie musiałam odpowiednio zaakcentować :) Tym razem padło na kolorowe paćki wykonane gąbką oraz stemple. Tło pod kwiatowym wzorem to mieszanka trzech kolorów: fioletu (Heather), różu (Magnolia) oraz niebieskiego (Blue Linen).


Wzór pochodzi z płytki BPS L-029, stemplowałam fioletem również tej firmy. Na sam koniec zdecydowałam się na cyrkonie, które umieściłam w środku każdego kwiatka (stąd ich nie równe rozmieszczenie). 


Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty