Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Mollon Pro, Magnolia i lakiery China Glaze w zdobieniu przywołącym wiosnę

Dzisiejszy wpis jest na przekór pogodzie. Marzę o odrobinie słońca.. Zdobienie, które widzicie poniżej powstało na potrzeby współpracy z marką Mollon Pro. Niedługo zaprezentuję Wam, jak wyglądało po kilku dniach 'noszenia' :)

W paczce od firmy znalazłam trzy lakiery Extreme z najnowszej kolekcji Paradise Garden: Heather (piękny fiolet), Blue Linen (pastelowy błękit), Magnolia (pastelowy, neonowy róż). Dodatkowo, mam możliwość wypróbować pomarańcz z linii (Oleander). Oprócz kolorowych buteleczek w przesyłce znalazły się dwie dodatkowe, mniej kolorowe,  lecz nadal przydatne: baza (zwiększająca przyczepność lakieru do płytki oraz jego trwałość) oraz utwardzacz (wysychający w mgnieniu oka). 


Dzisiaj opisywany egzemplarz to Magnolia. Lakier posiada bardzo dobrą pigmentację - jedna, grubsza i wprawnie nałożona warstwa pokryje płytkę w 100%. Efekt widoczny na wszystkich zamieszczonych we wpisie zdjęciach osiągnęłam nakładając dwie cieńsze. Lakier wysycha bardzo szybko i raczej nie lubi poprawek. 


Postanowiłam zestawić róż z równie urodziwym lakierem China Glaze, More to Explore. Wybór lakieru innej firmy był w tym wypadku celowy - chciałam sprawdzić, jak duet baza + top wpłynie na trwałość produktu innej firmy.  


Na dwóch akcentowanych paznokciach wykonałam saran wrap (bazą jest Magnolia, a paćki zrobiłam pomarańczą od China Glaze), który przed stemplowaniem pokryłam jedną warstwą złotego, holograficznego lakieru nawierzchniowego China Glaze - Golden Enchantment. Na zdjęciach przedstawiających zdobienie na całej dłoni nie zauważycie tych drobnych szczegółów, ale od czego są zdjecia macro?  :D 
Stemple, które wylądowały na tak przygotowanym tle pochodzą z płytki Born Pretty Store L046. Wzór odbijałam ulubionym ostatnio lakierem do stempli - również BPS :) 


Cały manicure zabezpieczyłam topem Mollon Pro Extreme, który (jak już wspomniałam) schnie w ekspresowym tempie. Dodam jeszcze, że przepięknie nabłyszcza i bardzo dobrze zabezpiecza zdobienie,  ale o tym wkrótce :) 


Wróćmy jednak do Magnolii od Mollon Pro, która będzie rewelacyjnie kontrastować z opaloną skórą :) Znajdziecie ją w sklepie firmowym producenta w cenie 28 zł za 10 ml. Producent przygotował kupon rab(-20%) na całą linię Extreme. W odpowiednim polu wpiszcie PARADISEGARDEN20  :) 

Dodatkowe zdjęcia :) Co sądzie o lakierach Mollon Pro?  

Pozdrawiam, 
Kasia

Komentarze

  1. Kolory lakierów są bardzo ładne, to prawda - ale największy podziw wzbudziło we mnie zdobienie. Jest delikatne, ale bardzo mocno podkreśla całość manicure.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zestawienie kolorów i perfekcja w każdym calu! <3 A na żywo było jeszcze piękniejsze :p

    OdpowiedzUsuń
  3. wyszło pięknie, delikatnie i dziewczęco ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty