Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Wakacyjny frostowy gradient, czyli połączenie trzech lakierów od Bluesky

Pozostając w temacie wakacji zapraszam na zdobienie, które staje się coraz bardziej popularne. Mowa oczywiście o gradiencie, który został dodatkowo posypany efektem syrenki lub inaczej ujmując zmrożony gradient.

Kolorem dominującym, w tym zdobieniu, jest pastelowy żółty lakier DC 115, który rewelacyjnie kryje - już po 2 warstwach i, podobnie jak pozostałe lakiery DC, nie sprawia problemów przy aplikacji i utwardzaniu. Znajdziecie go w sklepie internetowym (klik) bądź stacjonarnym. 


Na paznokciu palca małego wylądowała opisywana poprzednio mięta. Zdania na temat tego egzemplarza nie zmieniłam, a zainteresowanych odsyłam tu (klik). 


Na paznokciu palca serdecznego wykonałam gradient trzema kolorami: pastelowym żółtym (DC115), neonową, pastelową zielenią (DC54) oraz miętą (DC105). Lakiery świetnie się ze sobą łączą, gradient nie wymaga wielkiego nakładu pracy :) 


Na utwardzone cieniowanie nałożyłam top coat, który obsypałam białą syrenką, a następnie całość utwardziłam w lampie. Dopiero po wykonaniu tej czynności usunęłam nadmiar pyłku dość twardym pędzelkiem. Efekt końcowy, w powiększeniu, prezentuje się następująco :) Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty