Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Holograficzna malina ze złotymi płatkami, czyli prezentacja lakieru Sophin 202

W drugiej połowie czerwca w moje ręce wpadły kolejne produkty marki Sophin. Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam jeden z czterech nowych lakierów, który niepozornie wygląda na stronie, a rewelacyjnie na paznokciu.

Odcień 202 z kolekcji holograficznej, oprócz roziskrzonych drobinek zawiera złote płatki. Lakier kryje po dwóch, ultracienkich warstwach. W przypadku krótkich paznokci jedna, umiarkowanej grubości może okazać się wystarczająca.
Drobiny pięknie odbijają światło słoneczne, skrzą się kolorami tęczy! Efekt jest subtelniejszy niż w opisywanych dotychczas lakierach holograficznych, jednak nie u mniejsza to jego urodzie. Złote płatki stają się widoczne w słabym świetle, bądź cieniu. Reasumując, lakier prezentuje się świetnie w każdym świetle i jest wart każdej złotówki. Powyższy lakier znajdziecie w sklepie internetowym polskiego dystrybutora (klik), konkretnie tu za 20 zł (buteleczka mieści 12 ml). Zachęcam do śledzenia fanpage marki (klik) - jako pierwsze dowiecie się o aktualnych promocjach i nowościach :) 

Emalią jestem oczarowana i z całą pewnością sięgnę po inne kolory z tej kolekcji, zwłaszcza, że lakiery Sophin pozbawione są 5 szkodliwych składników: formaldehydu, kamfory, ftalanu dibutylu, toluenu i parabenów. 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty