Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Ślubne zdobienie z pyłkiem Rose Gold od Mollon Pro

Czasami nie mam kompletnie pomysłu na zdobienie. Zazwyczaj z takiej pustki powstają całkiem ciekawe propozycje (przynajmniej tak mi się wydaje ;) ), dzisiejszy manicure to doskonały tego przykład :)

Jedynym pewnikiem powyższego zdobienia był półtransparentny lakier hybrydowy firmy Mollon Pro o wdzięcznej nazwie Orchid (2/11). Odcień idealnie sprawdzi się do frencha, będzie odpowiedni dla zwolenniczek manicure w odcieniach nude, czy do zdobień negative space. Krycie można stopniować, co zobaczycie na podlinkowanym na końcu wpisu filmiku :)


Z całą pewnością zauważycie lekko prześwitujące, białe końcówki  - mi ten efekt pasuje idealnie do ślubnych stylizacji, delikatny i subtelny :)


Akcentowane paznokcie ozdobione zostały nowością w ofercie Mollon Pro, pyłkiem w kolorze Rose Gold. Do wykonania tego zdobienia wykorzystałam jeszcze jedną nowość firmy - Top Coat No Wipe, Infinity Glow. Muszę przyznać, że posiada wyjątkowo lśniące wykończenie :) 
Jak powstawało zdobienie dowiecie się oglądając ten filmik (klik). Będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniecie tam ze mną na dłużej :) 


Do zdobienia wykorzystałam dodatkowo: bazę i top z linii Hybrid Care (klik, klik)
Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty