Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Szybkie zdobienie bez użycia dodatkowych narzędzi z lakierami Golden Rose

Zdaję sobie sprawę, że wiele z Was może nie posiadać stempli, blaszek, ćwieków, cyrkonii i innych tego typu rzeczy. Dlatego, od czasu do czasu, na stronie pojawi się zdobienie, które będzie mogła wykonać każda z Was, bo narzędzia potrzebne do jego stworzenia znajdziecie w swoim domu :) 

Do wykonania tego manicure będziecie potrzebowały trzech lakierów w podobnym kolorze, utwardzającego topu oraz kawałka gąbki, jeśli zdecydujecie się na opcję z cieniowaniem. Zdobienie możecie wykonać dwoma lakierami - wtedy pomijacie etap nakładania koloru pośredniego.


Zaczynamy od najjaśniejszego koloru, w moim przypadku Ice Color 147 (klik), którym pokrywam cały paznokieć.


Następnie, na suchy lakier, nakładam gąbeczką ciemniejszy odcień (152). Jeśli naniesiony kolor okaże się zbyt intensywny możesz nałożyć na niego kolor bazowy (gąbką). 


Kolejny krok to naniesienie najciemniejszego lakieru - mój taki co prawda nie jest (155), jednak inne wykończenie sprawia, że świetnie odznacza się od wcześniej użytych egzemplarzy. Usuwam nadmiar emalii z pędzelka, sprawdzam na kartce ilość, która na nim pozostała i zaczynam tworzyć nieregularne plamy na przygotowanym tle.


Całość zabezpieczam topem Prodigy... i gotowe! :) Oczywiście zdobienie doczekało się krótkiego filmiku - link znajdziecie na końcu wpisu :) 
Napiszcie w komentarzach, czy pomysł zdobień bez użycia dodatkowych narzędzi przypadł Wam do gustu :)

Filmik znajdziecie tutaj - zostawcie łapkę w górę :) Będzie mi bardzo miło, jeśli część z Was zdecyduje się na zasubskrybowanie mojego kanału :) 

Użyte do tego zdobienia lakiery i utwardzacz znajdziecie w sklepie internetowym Golden Rose, stoiskach firmowych lub drogeriach oferujących produkty marki.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Świetne zdobienie! Ja też używam do zrobienia mani czasem dziwnych - domowych rzeczy :p

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny pomysł na wpis! Pamiętam, że moje pierwsze "zdobienia" wykonywałam przy pomocy wykałaczki lub taśmy klejącej :)

    OdpowiedzUsuń
  3. proste i szybkie, a jakie efektowne! ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty