Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Kameleonowa panterka, czyli efektowne i proste zdobienie z lakierami MAGA i płatkami Born Pretty Store

Jakiś czas temu w moje ręce wpadły kameleonowe płatki. W internecie znalazłam mnóstwo stylizacji z ich użyciem, jednak żadne nie wydało mi się na tyle inne, by je odtworzyć. Sama postanowiłam wykorzystać je nieco inaczej :) 

Płatki otrzymałam w ramach współpracy z Born Pretty Store, mienią się od niebieskiego po fiolet, znajdziecie je w dziale Nail art, a konkretnie tu. Obecnie kosztują 1,99$ (regularna cena to aż 6,99$) i w tej cenie je Wam polecam. Korzystając z mojego kodu rabatowego KTB10 otrzymacie 10% rabatu na nieprzecenione artykuły.


Wróćmy jednak do bazy zdobienia, dosłownie do bazy. Od jakiegoś czasu używam preparatu firmy MAGA, który ma za zadanie wyrównać wszelkie nierówności, zwiększyć przyczepność lakieru do płytki, a tym samym przedłużyć trwałość zdobienia. Muszę przyznać, że świetnie się ze swoich zadań wywiązuje! Gorąco ją Wam polecam :) 


Piękny róż, który stanowi tło pod zdobienie, to lakier z kolekcji klasycznej. Producent opatrzył go numer 04. Od siebie dodam, że ma domieszkę fioletu i jest kolorem raczej pastelowym. Świetnie kryje (jak na tak jasny odcień) - dwie cienkie lub jedna grubsza warstwa zapewni 100 % pokrycie płytki. 


Cętki obrysowałam czarnym lakierem z kolekcji klasycznej (23). Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne - emalia jest bardzo dobrze napigmentowana i ma odpowiednią konsystencję. Świetnie sprawdza się jako produkt do tworzenia zdobień, z całą pewnością sprawdzę, czy będzie odpowiedni do stemplowania :) 


Całość zabezpieczyłam żelowym top coatem, który sam z siebie nie wysycha szybko. Zastosowanie kropelek wysuszających lakier Drop'n'Go niweluje ten problem niemal całkowicie. Dosłownie dwie kropelki wystarczą, by pokryć paznokieć cienką warstwą, lekko tłustawej cieczy, która skraca czas wysychania manicure do niecałych 3 minut. 


Wszystkie lakiery i preparaty firmy MAGA znajdziecie tu, a konkretnie: baza - klik, lakier 04 - klik, lakier 23 - klik żelowy top coat - klik i kropelki przyspieszające wysychanie lakieru - klik.

Do zdobienia powstał krótki filmik "krok po kroku", w którym oprócz zdobienia pokazuję jak czyszczę zalane lakierem skórki :) Zainteresowanych odsyłam tu.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty