Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Marsala ze złotymi dodatkami

Choć marsala była kolorem roku 2015, często sięgam po nią i w roku obecnym (pedicure). Tym razem postanowiłam zestawić ją ze złotem i przedstawić Wam takie połączenie :) 

Kolorem bazowym jest przepiękny lakier firmy Eveline z serii Color Edition (032). To typowy odcień marsala z malinowymi i złotymi drobinami (zerknijcie na zdjęcie na dole wpisu!). Świetnie kryje - jedna grubsza lub dwie cieńsze warstwy pokryją płytkę w 100%. Szeroki pędzelek ułatwia aplikację. 


Stemple wykonałam złotym lakierem firmy Golden Rose z serii Color Expert (61). Choć emalia nie jest do tego przeznaczona, bardzo ładnie odbiła wzór i nie rozmazała się. Obrysowałam nią również wzór, tworząc ramkę - ostatnio polubiłam się z takim wykończeniem zdobienia.


Wzór pochodzi z płytki Born Pretty Store (L047), której głównym motywem są liście i kwiaty. Blaszka jest bardzo dobrze wyżłobiona, a wzory odbijają się w najmniejszym detalu :)

AliExpress.com Product - Fruit Leaf Flamingo Stamping Plate Rectangle Nail Art Image Plate Animal Geometry Flower Design Stamp Template
Zdobienie w nieco jesiennej kolorystyce, jednak niezmiernie mi się podoba :) Obiecuję - kolejny manicure będzie w zdecydowanie innych odcieniach :) 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

 1. piękne zdobienie i piękny kolorek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super ;-) Kolor marsala bardzo mi się podoba i uważam że to jest kolor must have każdej jesieni ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny manicure, bardzo starannie zrobiony :) Ma w sobie coś królewskiego, to chyba przez to złoto :)
  jvstvnamaria

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne połączenie kolorów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam marsalę, to wg mnie jeden z najpiękniejszych kolorów. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Elegancki mani :) Ostatnio coraz bardziej podobają mi się ramki wokół paznokci, chociaż sama jeszcze nie próbowałam jak to by u mnie wyglądało ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię takie kolorki na paznokciach ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne zdobienie, bardzo podoba mi się kolor bazowy. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładne zdobienie..no i masz piękne paznokcie!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty