Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Misz masz, czyli zdobienie lakierami Bluesky

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam zdobienie, które wykonałam jakiś czas temu, powstało spontanicznie i umiarkowanie mi się podoba. 

Zdjęć jest niewiele, dlatego od razu przejdę do sedna. Bazą zdobienia jest lakier DC72, który kryje rewelacyjnie - jedna grubsza lub dwie cieńsze warstwy kryją w 100 %. Hybrydę znajdziecie w sklepie internetowym Bluesky Polska w cenie 29,99 zł za 10 ml produktu.


Zaakcentowane paznokcie to efekt zabawy nowym, śmiesznie tanim pędzelkiem z aliexpress (3 szt za 1,20$). W pewnym momencie straciłam kontrolę i... powstały trójkąty oraz względnie proste linie, gdzieniegdzie wkradł się brokatowy akcent, gdzieniegdzie biel. 


Lakiery użyte w tym zdobieniu pochodzą ze sklepu Bluesky Polska (klik) [80501, DC59, 63926, 80573]. Oprócz nich w przedsięwzięciu bierze udział żel do zdobień UR Sugar (na chwilę obecną mogę napisać, że jest "taki se"). 

Co sądzicie o tym zdobieniu? Przekombinowane czy 'mieści' się w normie? :) 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Bardzo ładne, jak najbardziej "się mieści". :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wcale nie przekombinowany - delikatny i stonowany. Podoba mi się :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super! Dla mnie one są delikatne i powiedziałabym nawet, że fajna propozycja dla panny młodej :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Najczęściej autor ma najwięcej zastrzeżeń ;) Dzięki doborowi kolorów i ograniczeniu wzoru do dwóch paznokci wyszło delikatnie, ale interesująco.

    OdpowiedzUsuń
  5. Jasne, że się mieści! Myślałam, że to wzorek z płytki :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty