Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

[Video] Marmurkowe zdobienie z lakierami Golden Rose - drugi sposób :)

Marmurki to jeden z najpopularniejszych trendów w zdobieniu paznokci. Istnieje wiele metod jego wykonania (saran wrap - klik), dzisiaj opiszę i pokażę (link na końcu wpisu) metodę naklejkową :)Do wykonania tego zdobienia będziecie potrzebowały:
- kawałek koszulki na dokumenty - koniecznie gładkiej
- lakieru bazowego (Prodigy 11)
- dwóch lakierów ciemniejszych od odcienia bazowego (Ice Color 131, Rich Color 47)
- lakieru drobinkowego/metalicznego (Rich Color 20)
- utwardzacza (Prodigy Top Coat)


Pierwszy etap to przygotowanie naklejki. Na kawałek folii nakładam kilka kropli każdego z lakierów, a następnie dwukrotnie ją składam. Pozwalam wyschnąć naklejce przez ok. godzinę. 


Po określonym czasie ostrożnie zdejmuję naklejkę z folii i dzielę ją części (w moim przypadku dwie). Maluję akcentowane paznokcie jedną warstwą najjaśniejszego lakieru (bazowego) i po 2-3 minutach nakładam nalepkę. Dociskam delikatnie całość gąbeczką, usuwam nadmiar, nakładam utwardzacz i ... gotowe :) 
Lakiery znajdziecie w sklepie internetowym Golden Rose (klik), na stoiskach firmowych oraz w drogeriach posiadających w asortymencie produkty marki.
Zapraszam na mój kanał YouTube, konkretnie tutaj (klik), jeśli chcecie nauczyć się jak wykonać to zdobienie od podstaw :) Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawicie kciuka w górę i subskrypcję :) 


Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty