Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Niebiesko-białe cieniowane zdobienie z lakierem Bluesky 80555

Moich zmagań z ręcznie malowanymi wzorkami ciąg dalszy! :) Mam nadzieję, że prace są coraz lepsze - koniecznie napiszcie mi w komentarzach, co sądzicie :)


Z góry uprzedzam -zdjęć nie będzie dużo. Wspominałam na swoim fanpage'u (klik), że moje oświetlenie wyzionęło ducha. Zamówiłam już jakiś czas temu nowe, jednak nie dotarło do mnie kompletne - mam nadzieję, że w tym tygodniu będę mogła wrócić do normalnego malowania, nagrywania i zdjęć cykania :) 


Bazą zdobienia jest piękny, pastelowy błękit 80555 firmy Bluesky, który na stronie pojawił się w tym zdobieniu (klik). Kolorystyka pozostała mniej więcej ta sama, jednak na obu paznokciach znalazły się wzory, które namalowałam sama.


O ile zdobienie na żywo podobało mi się ogromnie, o tyle na zdjęciach już mniej - wszystko przez umierające oświetlenie. 
Białe i srebrne elementy namalowałam paint gelami Saviland -są naprawdę dobrej jakości i "na start" sprawdzą się idealnie :) 


Lakiery Bluesky znajdziecie w sklepie polskiego dystrybutora (klik), a odcień 80555 tu. Buteleczka widoczna na powyższym zdjęciu mieści 10 ml produktu, który kosztuje 29,99 zł

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty