Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Eleganckie paznokcie z nutą holo do 'małej' czarnej lub czerwonej | Allepaznokcie

Czarno-czerwone zdobienie paznokci 'chodziło' za mną od dłuższego czasu. Sezon studniówkowy w pełni, dlatego postanowiłam szybciej zrealizować pomysł - być może któraś z Was z niego skorzysta :)

Kolorem dominującym w zdobieniu jest czerwień Colours by Molly 55 (Russian Red). Lakier kryje po dwóch cienkich warstwach, nie sprawia problemów podczas aplikacji i utwardzania. Na palcu paznokcia środkowego naniosłam jedną warstwę, a następnie wtarłam w dyspersję czerwony, holograficzny brokat (Allepaznokcie, Efekt Holo 10). Całość zabezpieczyłam topem Soft z linii Colours by Molly.


Na pomalowany dwiema warstwami czerwieni  paznokieć palca serdecznego nałożyłam top matujący. Następnie czarnym paint żelem obrysowałam paznokieć i wypełniłam przestrzeń kształtami "pustymi w środku". Na paznokciu palca małego wylądowała czerń 73 (Noir) Colours by Molly.


Proces powstawania zdobienia uwieczniłam na krótkim filmiku >klik<. Będzie mi miło jeśli go obejrzycie i ocenicie, a jeśli moja filmowa działalność przypadła Wam do gustu, proszę o zostawienie subskrypcji :)

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

 1. Bardzo mi się podoba, zwłaszcza serdeczny ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne i bardzo misterne - niesamowity masz talent. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Za mną za to chodzi sama czerwień :) Ale połączenie z czernią też zaliczam na plus - mnie osobiście się podoba, choć kiedyś słyszałam, że podobno jest niemodne :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podoba to mani :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty